KONST / Litografier / Färglitografi 16033071
nr 1603 3071
Bertil Almlöf
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, "Skogssjön". Signerad, numrerad 9/50, daterad -07. Bildmått: 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x42 cm
Kondition: skadad ram
Bertil Almlöf, svensk målare född i Linköping 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:55:16
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)